+90 542 610 84 44

1

Eki, 2014

İphone 6 Plus İncelemesi

Tarafından: | Etiketler: , , , | Yorumlar: 0

Teknoloji devi Apple’in çok konuşulan telefonu olan İphone 6 Plus vitrinlerde yerini almaya başlamıştır. 5.5 inçlik devasa ekranıyla phablet konumundadır. Phablet, telefon ve tablet karışımı olan cihazlara verilen addır. Apple serisinin en büyük telefonu olan İphone 6 Plus büyük ilgi görmektedir.

Apple bir ilki gerçekleştirdi ve büyük boyutlardaki ilk telefonunu satışa sunmuştur. Geçmişten günümüze Apple telefonlarını incelersek 2 farklı boyutta telefon ürettiklerini fark edeceksiniz. Bunlardan ilki 3,5′ lik boyutta olan İphoneler ve sonradan çıkardıkları 4 inçlik iphone telefonlardır.

Donanım bakımından ve tasarım açısından incelediğimizde İphone 6 ile İphone 6 Plus arasında neredeyse hiç fark yoktur. Sadece boyutları farklıdır. İphone 6 Plus, büyük boy olduğu için doğal olarak pili de büyük durumdadır. Ayrıca Apple serisinin ilk Hd ekranına sahip olan bu telefonu, Apple mağazasından temin edebilirsiniz.

İphone 6 Plus yayınlandıktan kısa bir süre sonra eğilme problemi olduğu tüm sosyal medyaya yayıldı. İphone Plus’ı deneyen kullanıcılar cihazın eğildiği yönünde videolu ve yazılı iddialarda bulundu. Bu iddialar yapıldıktan çok az bir süre sonra Apple bu iddiaları kanıtlamak amacıyla bir firmayı test merkezine çağırmıştır. Apple firması yaptığı testler ile kullanıcılara sağlamlığını kanıtlamaya çabalamıştır.

 

Sen olmalısınGiriş Yorum yazmak için.